Metal ve plastik endüstrileri için yüksek kaliteli kesme, kanal açma ve çapak alma ürünlerinin dünya çapında yöneticisidir. 1960 yılında kurulan VARDEX Avrupa’nın en büyük özel sektör e ait paslanmaz çelik ürünleri ve metal kesme aletleri üreticilerinden ve distribütörlerinden biri olan NEUMO Ehrenberg Group’un alet bölümüdür.

Orta ve ince hatveler için standart aletler yaratmış ve 6 kesme köşeli 6V stili kesici uçları geliştirmiştir. 25 mm ve 1 TPI’ ye kadar genişleyen uçları ile çoklu delim özelliği vardır.

THREAD MILLING – DİŞ FREZLEME:

Torna tezgahına kolay monte edilemeyen büyük iş parçalarının işlenmesini sizi yormadan yapar. Dönmeyen ve asimetrik parçaları kolayca birleştiren bir ayar sistemine sahiptir. Tek bağlamada tam işlemi garanti eder. Hem iç hem dış dişler için tek tutucu kullanılabilir ve sağ ve sol tutucuları da aynı alette birleştirmiş ve ürün garantisi vermektedir.

VARDEX’in petrol ve gaz endüstrisi için mucizevi çözümlerinden biridir. Yarattıkları sistem ile birlikte borular ve kaplinlerin kesilmesi ve onarılması için inanılmaz çözümler sunar bunun yanı sıra döner matkap ve kök bağlantılarını da çözümler. Aşağıdaki döner matkap mili ve bağlantıları için güçlendirilmiş kesme kenarı ve arttırılmış takım ömrü ile benzersiz uç tasarımlarıyla müşterilerine kolaylık sağlar.

● NC – Numara Bağlantısı
● REG – Düzenli Stil
● FH – Tam Delik
● IF – Dahili Fiş
Uç kesme kenarlarının yüksek endekslenebilirliği ve profil geometrisi belirli uygulamalarına göre uyarlanabilen 3 kesme köşeli ekonomik kesici uçlarıyla size kolaylık ve zaman tasarrufu sağlar.

Kataloglar