Utilis

Utilis Hassas Kayat Otomat Ürünleri

Mikromekanikte karmaşıklığı önlemek için standart hassas ve dünya çapında müşteri dostu bir firma. Utilis hizmetleri olarak İsviçre tipi kayar başlıklı torna tezgahları kullanarak dünya çapında mikromekanik üretim ve Pazar teknolojisi lideridir.

Multidec – Cut – İç ve Dış Tornolama Takımları:

Tornolama ve kanal açma sistemidir. İç ve dış tornolama da kullanılır. Uçlar kolaylıkla değiştirilebilir ve çok yüksek bir tekrarlama ucuna sahiptir. Bütün standart malzemelerin işlenmesi için kaplamalı ve kaplamasız ince taneli alt tabakalardan yapılmıştır. Kanal açma derinliği ve genişliği ile işleme teknolojisindeki uygulamalarına göre değişen beş işleme sistemi vardır. Bunlar, Multidec – CUT 500, Multidec – CUT 1600, Multidec – CUT 1700, Mutlidec – CUT 3000 ve Mutlidec – CUT 3600’ dür.

TYPHON:

Utilis’ in yarattığı bir marka ve aynı adlı ürünüdür. Bağımsız ünitesi ve ürün başlığıyla ekstra geniş parçaların temizlenmesi ve kolay erişilmesini sağlayan ergonomik bir üründür. Valf operatörünün tetiği hava jeti ve emilimi aynı anda başlatır ve temizlenmesi imkansız makinaların temizliğini dakikalar içerisinde halleder.

MULTIDEC – BORE MICRO – Dahili Mikro İşleme:

0,5 – 8 mm arasında değişen çaplara sahip çok sayıda standart kesiciler sunan bir sistemdir. Tüm standart malzemelerin ve aynı zamanda kesilmesi zor malzemelerin işlenmesi için aşınmaya dayanıklı ve iki şekilde ( kaplamalı ve kaplamasız )kullanıma açık olan optimum kesme performansını garanti etmiş bir üründür.