Kurumsal

Konya merkezli, kesici takım sektöründe faaliyet yürüten, teknik odaklı çalışma yapan, Otomotiv, Havacılık, Savunma ve Genel mühendislik sanayilerine hitap eden, uzun yıllardır sanayi deneyimi olan kadro yapısıyla ürün portföyümüz ve çeşitliliğimiz ile sektöre yönelik kaliteli ürünler sunmaktayız. 

Sert metal uçları, değiştirilebilir sert metal uçlu torna takımları, özel takımlar ve frezeleme takımları, kalıp işleme frezeleri, matkaplar, diş açma takımları, kesme takımları, sert metal matkapları, takma uçlu raybalar, Cnc torna ve işletme merkezleri için takım tutucuları ve çeşitleri cevap vermekteyiz. Siz müşterilerimize her zaman fiyat/performans merkezli kaliteli ürünler sunmaktayız.

Firmamız, Konkes Otomasyon olarak 2018 yılında faaliyete başlamış olup, tüm hızıyla ürün seçenekleri genişletmiştir. Dürüstlük ilkelerinden ödün vermeden en kaliteliyi en ucuza sizlere sunmak ve ürünlerimizin zamanında ve mağduriyetsiz teslim edilmesidir. Bizlere telefon veya e-mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Şirketlerin maliyetlerini düşürerek zaman ve emekten tasarruf etmelerini, kısıtlı kaynaklarını verimli kullanabilmelerini ve kendi ana faaliyet alanlarına odaklanmalarını sağlayarak hedeflerine ulaşmalarında destek olmaktır. Şirketimizin tüm faaliyetleri bütün yasal düzenlemeler ve SPK tarafından düzenlenen “Kurumsal Yönetim İlkeleri” ile uyum içinde yürütülmektedir.

Teknik ekbimiz ile takımlandırma, zaman etüdü, özel takım çalışması, ömür/zaman kıyasalaması gibi alanlarda yaptığımız iyileştirmelerle, üretimlerinize fayda sağlamaktayız. Talaşlı imalat için teknik hırdavat ihtiyaçlarınza cevap vermeye hazırız.

Konkes Otomasyon Ailesi olarak sağlıklı, mutlu, başarılı ve bol kazançlı günler dileriz.