Schwarz

Cuttingtools yüksek hassasiyetli ve dayanıklı metal kesme aletleri üretme adına kurulmuş şirket topluluğudur. En önemli yasaları müşteri memnuniyeti olan SCHWARZ şirketi tornalama, frezeleme ve delme için araçlar geliştirmektedir.

FREZELEME:

Özel taşlama teknolojisi, geometri ve freze kesicileri için geliştirilmiş özel kaplaması sayesinde, müşterilerinin takım maliyetlerini ve kurulum sürelerini azaltmayı hedeflemiştir. Süreç ve ürün garantisiyle müşterilerin güvenini tam olarak kazanmıştır.

ROTATE – DÖNDÜRME:

Portföylerine döndürme ile alakalı tüm ürünler A’ dan Z’ ye bulunduran SCHWARZ aynı zamanda size inanılmaz bir kolaylık sağlar. ISO, UN, Whitworth, Traezoid, ACME, Yağ İpliği vb. özel geometrili her şeyi bünyesinde bulundurur. Özel sert metal kaliteli, kaplamalı ve kaplamasız (demir dışı metaller için) olarak TIN, TIAIN ve XTIAIN, tüm malzemelerin işlenmesini garanti eder.

ROTARY HOLDER – DÖNER TUTUCU:

Nikel kaplamalı içten soğutmalı iç ve dış çevirme tutucularıdır. Talaşları kırmak ve ısıyı dağıtmak için tasarlanmış SCHWARZ’ ın mucizevi aletlerinden biridir. Çok uzun bir hizmet ömrü ve döner plakanın kesici kenarına soğutma suyunu yönlendirmek için özel olarak tasarlanmıştır.

THREAD MILLING – İPLİK FREZELEME:

SCHWARZ’ ın en güçlü yönlerinden birdir. Diş frezeleme kesicileri çok yüksek hassasiyetle taşlanır ve ince tane kalitesi PVD üç katmanlı kaplama ile sağlanır. Bu işlem, çok yüksek yüzey kalitesi ve çok uzun bir hizmet ömrü sağlar. Ayrıca ürün yelpazesinde 63 HRc’ ye kadar sertleşmiş çelikleri işleyebileceğiniz diş frezeleme kesicileri bulunmaktadır.

Kataloglar