Nachi

Kesici takımlar, ultra hassas takımlar, makine ekipmanları, otomasyonlu üretim hatları için üretilmiş robotlar, güç tasarrufu ve hidrolik ekipman ürünlerini içermektedir. Endüstrinin bir çok alanında hizmet eden NACHI sanayi için vazgeçilmez ürün ve ekipmanlarının üretimini sağlamakta ve yüzde yüz ürün, süreç garantisi vermektedir.

AQDEXOH – AQUA DRILL EX – OIL HALE LONG:

30D derinlikte gagalamasız delmesi ile yüzeye zarar vermeyi sıfıra indirmiştir. Islak ve MQL delmede uzun ömürlülük ve yüksek verimlilik sağlar. Bunun yanı sıra son derece teknoloji geometrisi ve düşük kesme kuvveti ile paslanmaz çeliklerde derin delik delmeyi garanti eder ve ürün, süreç garantisiyle ekipmanlarının yüzde yüz arkasındadır.

AQUA DRILL EX FLAT SERİSİ ( AQUA DRİLL EX FLAT, STANDART UZUN SAPLI, İÇTEN SU VERMELİ 3D VE 5D) :

Yeni matkap serisi olarak satışa sunulmuştur. 7 farklı serisi ve tam 1028 farklı çap seçeneği ile ürünlerini geniş yelpazede değerlendirir. Aqua ex kaplaması sayesinde uzun takım ömrü ve aşınma dayanıklılığını garanti eder. Geliştirilmiş hassasiyetiyle delik hassasiyetinde gelişmeyi ve delik çapında yüksek toleransı garanti eder.

SG MATKAP SERİSİ YÜKSEK PERFORMANSLI:

Son teknoloji ile üretilen SG Kaplama ile geleneksel matkaplara göre 2 – 3 kat daha uzun ömür garantisi vermektedir. Optimum hassas konumlandırması ile stabil olarak delinmiş delik çapına sahiptir. Ayrıca keskin uçları sayesinde işlem zamanını azaltarak tasarruf etmenizi sağlamakta ve süreç garantisi vermektedir.