Bass

İç dişleri işlemek için geniş bir alet yelpazesi sunan bir Alman firmasıdır. Çeşitli standart programlarına ek müşteri gereksinimlerine özel olarak uyarlanmış çözümleri de geliştirir. Yüksek performans güvenliği ve maliyetlerinizi en aza indirmek için MMS işleme gibi birçok geliştirmeyi en güvenli şekilde sağlar.

VARIO GG:

Tüm döküm malzemelerinde kullanılır. Geleneksel makineler ve modern bazda yüksek makinalarda da kullanım sağlar. Performans güvenliği verir. Dakika da 60 mm’ ye kadar çok yüksek kesme hızlarında kullanılabilir. Takım ömrü yüksek ve 3 xd’ ye kadar kullanım alanı sağlamaktadır.

VARYONT MHST:

Hemen hemen tüm malzemeler için senkronize edilmiş yüksek performans güvenilirliğine sahiptir. Dakikada 80 mm’ ye kadar kesme hızı bulunur. Yüksek takım ömrü ile 5 xd’ ye kadar kullanılabilir ve çok iyi iplik kalitesine sahiptir.

DOMINANT MHST 45:

Tüm malzemeler için senkronizasyona sahiptir. Dakikada 60 mm’ ye kadar kesme hızına çıkabilir. Performans güvenliği tamdır ve yüksek takım hızı ile 3 xd’ ye kadar kullanılabilir.

DURAMAX GAL:

Hemen hemen tüm alüminyum alaşımları için geleneksel ve modern bazda makinelerde yüksek performans güvenliğinde kullanılabilir. Kesme hızı dakikada 60 mm’ ye kadar çıkabilir. Takım ömrü yüksek ve 3 xd’ ye kadar kullanılabilir.

DİŞLİ ÇARK:

Dişli oluklar talaşsız, bir işletme yönetimi olarak temizlenir. Şekillendirme aletleri sayesinde iç ipliği oymak için işlenmiş malzemenin akışkanlığını kullanır ve süreç garantisi verir.