Tornalama Takımları

Tornalama takımları tornalama işlemlerini yapmaya yarayan ürünleri oluşturmaktadır. Takım ömrünü uzatmak için güvenilir ve kapsamlı bir bakım yapılması uygun olmaktadır. Tornalama takımları konusunda seçtiğiniz sistemler sizlerin sektörde bir adım önde olmanızı kolaylaştırmaktadır. Bu sayede kontrolün sizde olduğunu ve tornalama takımları ile birlikte işleme sürelerinin kısa, alınan verimin ise maksimum olmasının kolaylığı sizlere sunulur.

Tornalama

Talaşlı imalat başta olmak üzere bu tür mesleklerde kullanılmak üzere oluşturulmuş bir sistendir. Bir takım sabit dururken, diğer parçanın döner şekilde çalışmasıdır. Bu tarz oluşturulan sistem ile yapılan işlemlere tornalama denilmektedir. Tornalama işi bir takım halinde olur. Özel takım ipleri, kesme aleti ve ayırıp parçalama işlevi olduğu için genel isim ile tornalama takımları olarak adlandırılmaktadır.

Tornalama takımları tercih edilirken yapılan işe uygun nitelikte seçimler oluşturulmalıdır. Tornalama takımı içerisinde yer alan parçaların çeşitleri aşağıda listelenmiştir. Sizler de buna uygun nitelikteki takımlara göz atabilirsiniz.

● Büyük ve sabit duran dış parça
● Küçük, uzun ve döner pozisyondaki parça
● Kaba işlemeye uygun ya da yapılan ince işlemeye uygun nitelikteki ek parça uçları
● İç çapa uygun ya da dış çapa uygun nitelikte tornalama tipi
Tornalama takımı ihtiyaçlarınız için sizler de bu alanda firmamızdan yararlanabilir ve size uygun nitelikteki ürünlere göz atabilirsiniz. En uygun fiyatlı en kaliteli ürünleri sizler için sunan firmamız ile iletişime geçerek sektöre uygun tornalama takımları temini gerçekleştirebilirsiniz.

Mitsubishi