Zeus

Profesyonelliği ve kaliteyi ilke etmiş Alman Menşei Distribütörü olarak kurulmuş tedarikçi firmadır. Güvenilirliği benimseyen firma teknolojinin yakın takipçisi olmakla birlikte uygun fiyatları ve ürün garantisiyle müşterilerinin beğenisini kazanmıştır.

SZM SPANNZANGEN COLLETS:

Pens hammaddeleri ile yüksek kaliteli çelikten oluşmaktadır. Pens, delme, tornalama, frezeleme vb. gibi çeşitli işlem süreçlerinde uygulanır ve yüksek mühendis ağı ile ürünlerinin arkasındadır. 0.004 mm ve 0.015 mm arasında çeşitli pens açıklığına sahiptir.

ZEUS – KNURLING TOOLS:

Tırtıl çekme teknolojisindeki 90 yıllık deneyimi ile mükemmel hassasiyete sahip bir alet üretmiştir. Torna tezgahları ve otomatları ile tepe yüksekliği geniş CNC torna tezgahları otomatıdır. Ayarlanabilir sabit başlık ve maksimum yüksekliği sayesinde tüm ürünlerde rahatlıkla kullanılabilir.

ZEUS – MARKING TECNOLOGY ZEUS MARKALAMA TEKNOLOJİSİ:

Günümüzde iş programlarının işaretlenmesi için bileşen ve sistem bileşenleri ile en modern üretim teknolojisi, anında izlenebilirlik, toplu ayırma ve izleme ile tam üretim dökümanı ile vazgeçilmez bir sistemdir.

ZEUS – BURNISHING TOOL ZEUS – PARLATMA ARACI:

Zeus elmas parlatma aracı silindirik, konik, dışbükey, içbükey, düz yüzeyler vb. her alanı parlatılmasında çok yönlü ve mükemmel teknolojiye sahip bir üründür. En iyi yüzey kalitesi soğuk deformasyonu sayesinde yüzeyi yoğunlaştırır ve katılaştırır. Bu nedenle aşınmaya ve korozyona karşı dayanıklılığı maksimum seviyeye taşır. Gelişmiş teknolojisi sayesinde sınırlı alana sahip makinelerde de kullanılır. Yüksek hızı sayesinde zaman ve enerji tasarrufu sağlayan dünya çapındaki en iyi sistemlerden biridir.

Kataloglar