Urma

CNC tezgahları, Yüksek performanslı geliştiriciler ve özelleşmiş araçların üretimi konusunda 1962’ de kurulmuş uzman firmadır.

URMA REAMING RX MEDIUM – RAYBALAMA RK MEDİUM:

11.900 mm’ den 140.600 mm’ ye kadar genişleyen çap aralığına sahip modüler delme aleti.

REPLACEABLE INSERT REAMING SYSTEM – DEĞİŞTİRİLEBİLİR EKLEME VE RAYBALAMA SİSTEMİ:

Basit kullanımı ve en yüksek konumlandırma doğruluğuyla geliştirilmiş Dünya’ da henüz eşi benzeri bulunmamış raybalama sistemidir. Müşteri ihtiyacına göre üretilmiş ve tasarlanmış olan Optimize edilmiş Raybalar en iyi performansı sunmaktadır. Kesme ve kaplama malzemelerinin en yüksek ve en uzun ömürlü performansı için üretilmiş yüksek estetik görüntüsüne sahip değiştirip eklenebilir bir raybalama sistemidir.

URMA REAMING RX SMALL – URMA RAYBALAMA KÜÇÜK

Urma’ nın yine Dünya çapında eşi benzeri olmayan sistemidir. En küçük raybalama sistemlerinden biridir. 7.600 mm’ den 13.100 mm’ ye kadar genişleyen çap aralığına sahiptir. Paslanmaz metalik başlık uçları sayesinde delim, kesim yapılan yeri asla zedelemez ve optimize edilmiş raybalar sayesinde kesimin kapılacağı yeri nokta atışı ile bulur ve en yüksek performansı hiç yorulmadan almanızı sağlar.

URMA REAMING RX XL, LARGE – URMA RAYBALAMA BÜYÜK

Urma’ nın en büyük raybalama sistemidir. Büyük boyutlar için en büyük raybalama sloganıyla tanıtıma girmiştir. Raybalama aralığı 140 – 200.2 mm aralığındadır. Yüksek performanslı kesimler sayesinde tasarruf etmenizi sağlar. Optimize edilmiş başlıklarıyla kesiminizde kesinlikle kayma olmaz. Dünya çapında uygulama desteği ve süreç garantisi verir.