Yamawa

Talaşlı imalat sektöründe geniş araç seçeneği sunması ile birlikte hassas ölçü aletleri, kesici uç bağlama sistemleri, karbür kesici takımlar ve hassas tutucu takımlarıyla geniş bir ürün yelpazesine sahip Japonya merkezli firmadır.

DELİKLİ NEGATİF KESİCİ UÇLAR:

Çift taraflı talaş kırıcılığına sahiptir ve ısıya dirençli alaşım titanyumu ile keskin kenarları kesmede en iyi yüzey performansını sağlar. Uçlardaki geniş yelpazeler sayesinde her çeşit ürün mevcuttur.

HELİSEL KESİCİLER:

İplik kesme aletleri tarafından işletilen helisel makinaların beslenme mekanizması kullanılarak yüksek anti aşınma özelliği ile malzemeler yapılır ve uzun ömürlülük sağlanmak için titanyum ile kaplanır.

MAWA:

Bol line – up özel koşulları altında kesme aletleri içinde en uygun araçtır. Birçok ürünün ihtiyacını karşılamak için geliştirilmiştir ve yüksek hassasiyete sahiptir.

NC – SD 90 / NC – SD 125:

Güçlü ve özel profili sayesinde YAMAWA merkezleme matkapları eğimli yüzeylerde ile merkezlemeyi ve pay kırmayı başarır. Gelişmiş aşınma direnci için TIN kaplamalı olarak da mevcuttur.

CS – Q 90 TEK KANALLI / CS – QM 90 ÇOK KANALLI:

Kesme kenarlarının ve kanallarının özel şekli sayesinde YAMAWA buhurları, kalan titreşimleri ve kenar çıkıntılarını önemli ölçüde azaltarak ve dengeli bir kesim sağlar.

PE – Q 90 / PE – S 60:

Hem merkezleme hem de havşa açma aşamasının gerçekleştirilmesine izin verir ve işleme sürelerini önemli ölçüde azaltır. Merkezleme aşamasından ipliğin tamamlanmasına kadar genel işlem süresini kısaltılması ortalama 5 saniyedir.